Yeni araba modelleri değil yeni dizi modelleri !

Bu sene yeni sezonda sizler için bir kaç diziyi tanıtacağız fakat OYUNUOYNA.COM adlı oyunsitesi bu dizilere ait oyunları piyasaya daha diziler yayınlanmadan sürmüş. Diziyi merak edenler google üzerinde arama yaptıklarında buoyunlara denk geliyor ve eğlenerek oynuyorlar.

Sudan Sebepler : Sudan Sebepler parçalanmış bir ailenin kızı olan Suyun teyzesinin evinde bulduğu şefkatli geniş aile içinde yaşanan olayları anlatan bir tv dizisidir. Dokuz yaşındaki kahramanımız Suyun düzenli olarak günlüğüne yazdığı çocukça kaygılarını, özlemlerini, hayallerini ve çözümlerini olayların olağan akışı içinde izleyeceğimiz dizide evlerimizin gizli reisleri çocukların fark ettirmeden ebeveynleri üzerinde kurduğu otoriteye, onların büyürken yaşadığı ve yaşattığı sorunlara şahit olacağız.

Oldukça renkli aile bireylerinin günlük yaşamları, olaylara tepkileri, hüzünleri ve sevinçlerinin mizahi bir dille işleneceği dizide izleyenler kendilerine benzer pek çok karakter bulacak.

Şahin ve Çetesi : TNT ekranlarında başlayacak olan, 3 kişiden oluşan bir mahalle çetesi dizi olan, Şahin ve Çetesi her gün yeni ve eğlenceli Skeçlerini, Hafta için hergün saat 18.30′ da TNT ekranlarından izleyebilirsiniz

Reis : Amerika’da uçak mühendisliği okumuş olan Ömer, okul bittikten sonra ailesinin yanına döner. Ömer’in ailesinin yanına döndüğünde işlerin yolunda olmadığını öğrenir. Babası gibi sevdiği amcası, ekmek tekneleri olan balıkçı motorunun rakip aile tarafından yok pahasına satın alınacak olması üzerine beyin kanaması geçirmiştir. Amcası hastanede ölümle pençeleşen Ömer, aldığı eğitimi ve ailesinin beklentisini bir kenara bırakır ve teknenin başına geçer. Artık ailenin yeni ”Reisi odur. Bir yandan borçları ödeyip tekneyi kaptırmamak için uğraşırken, diğer yandan çocukluk aşkı olan Nazlı’yla, tesadüfen tanıştığı güzel psikolog Ayşe arasında kalacak ve amcasının ölümüyle her anlamda ailenin Reis’i olucaktır.

Kuzey Güney : Kuzey (Kivanç Tatlıtuğ): ilk öğretimden sonra okulu bırakmış mahalede biraz serseri olarak tanınan yani kavgacı çalışmayan pek işe yaramayan her zaman ağabeyi Güneyi kıskanmış bir kişiyi canlandıracak genelde Fanlar Tam tersi bir Karakterde Karşımıza Çıkacağını Düşünmüş Olabilir.Güney(Buğra Gülsoy): Ekonomi okuyor aynı zamanda cady olarak çalışıp master için para biriktiriyor Ayşe sevgilisi aynı zamanda sakin hedefleri olan bir karekter hırslı değil… Ayşe Karakteride Büyük ihtimal Öykü Karayel olacak…
Ayşe: Mahalle kuaförünün kızı bir cafede garsonluk yapıyor haytından memnun değil ama güneyi seviyor annesi onun oyuncu olması için elinden geleni yapıyor (annesi havalı ama basit bir kadın)
Ay Yapımın Projelerinde Zengin Hayatları olan Konular işleniyordu Genelde Bu sefer Tam tersi olacağa Benziyor Mahalle Hayatı ve Fakir Bir Aile ile Karşımıza Çıkacak… Kıvanç yine bambaşka bir rolle hikayeyle geliyor.
Bu Arada
Kıvanç Tatlıtug’un boksör olacağı aylar oncesinden belliydi, hatta Kivanc 2 aydır bir spor centerda boks dersleri aliyor

Bizim Yenge : kanal d nin yeni ekranlara gelecek olan komedi dizisi 13 ağustos cumartesi gününden ilk bölümü ile 17 ağustos 2011 çarşamba günü itibari ile sevdiklerinin karşısında olucak. dizi karakteri olan Bahri yani {ilker AKSUM } ve ona deliler gibi aşık olan Filiz { Şebnem BOZOKLU } 17 ağustos çarşamba günü kahkaha bombardımanına tutacaktır. tüm yenge tutkunlarına duyrulur.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply